دسترسی ایمن برای SAP

دسترسی یکپارچه SSL[1]VPN برای برنامه‌های موبایل SAP فیوری[2]

برای سرویس‌های اس آ پ اتصال امن و شفاف به مرکز داده از طریق پیشرو راه‌حل‌های SSL VPN برای سازمان فراهم می‌کند.

بررسی کلی

امروزه، کارکنان بیش از هر زمان دیگری تحرک دارند، و دستگاه‌های محاسباتی شخصی و شرکتی را حمل می‌کنند. آن‌ها خواستار دسترسی از راه دور سریع و آسان و در عین حال ایمن هستند که آنها را قادر می‌سازد تا کار خود را بهتر انجام دهند. اتصال امن پالس برای ادغام منابع، همیشه و همه جا، دسترسی مقرون به صرفه، امن و معتبر از طریق اس اس آل VPN را برای کاربران متحرک و از راه دور هر برنامه یا مرورگری در هر دستگاهی فراهم می‌کند.

اس آ پ و پالس سکیور[3] با یکدگیر همکاری کرده و به موجب آن اس آ پ از تکنولوژی VPN پیشرو در صنعت پالس سکیور برای ارائه دسترسی ایمن به برنامه‌های اس آ پ فیوری استفاده می‌کند. با ادغام VPN با برنامه اس آ پ فیوری، کاربران اس آ پ متحرک که از برنامه‌های اس آ پ فیوری استفاده می‌کنند، می‌توانند از هر نقطه جهان به آسانی به مرکز داده اس آ پ خود دسترسی شفاف و ایمن داشته باشند.

این مشارکت بر ارائه تجربه کاربر بومی که کارگران متحرک خواستار آن هستند، و در عین حال ارائه امنیت و بهره‌وری سیار مورد نیاز سازمان‌ها تمرکز دارد. اساس این تجربه اتصال یکپارچه از هر برنامه موبایل با امنیت هوشمند و آگاه از زمینه از طریق ادغام اس آ پ و پالس سکیور است.

این همکاری شامل جزء منحصر به فردی از تکنولوژی پالس سکیور است: استفاده یکپارچه از بسته توسعه نرم‌افزاری (SDK)VPN برای هر برنامه پالس سکیور در برنامه اس آ پ فیوری و سیستم‌های ساخت نرم افزار، ارائه دسترسی امن به اس آ پ فردی و برنامه‌های توسعه یافته توسط شخص ثالث برای مدیریت مرکز برنامه روی دستگاه‌های مدیریت شده و مدیریت نشده و بدون نیاز به مشتری [4]VPN در آن دستگاه‌ها.

خدماتی که ارائه می‌کنیم

راه حل کاملاً یکپارچه

ارائه دسترسی ایمن و شفاف به سرویس‌های اس آ پ مرکز داده از طریق برنامه VPN پالس سکیور موجود به کاربران اس آ پ سیار با استفاده از برنامه‌های موبایل اس آ پ فیوری.

تجربه بومی

ارائه تجربه کاربر بومی و در عین حال اطمینان یافتن از امنیت هوشمند و آگاه از زمینه.

هر نوع دستگاه

با ارائه تجربه‌ای ایمن برای دستگاه‌های مدیریت شده/نشده و بدون استفاده از مشتری VPN روی دستگاه از iOS، اندروید و ویندوز پشتیبانی می‌کند.

تکنولوژی منحصر به فرد

توسعه و استفاده از نرم‌افزار را با قرار دادن بسته توسعه نرم‌افزاری VPN برای هر برنامه پالس سکیور در برنامه‌های موبایل فیوری اس آ پ و سیستم‌های ساختاری اس آ پ و برنامه‌های توسعه یافته شخص ثالث برای مدیریت مرکز داده آسان می‌کند.

برنامه‌های موبایل اس آپ فیوری با بسته توسعه نرم‌افزاری VPN پالس سکیور یکپارچه از دستگاه VPN پالس سکیور موجود در مرکز داده استفاده می‌کند تا ارتباطی امن با سرویس‌های اس آ پ مرکز داده فراهم کند. کاربر دسترسی شفاف و آسان دریافت می‌کند، و سازمان VPN موجود را برای امنیت، انطباق و مقیاس مورد استفاده قرار می‌دهد. یکپارچه‌سازی امنیت برای توسعه‌دهندگان برنامه‌ها شفاف و خودکار است و به شرکت‌ها اجازه سرعت بخشیدن به توسعه و استقرار برنامه را می‌دهد.

در نتیجه راه حلی به دست می‌آید که به مشتریان سازمان اجازه می‌دهد با حفظ امنیت هر برنامه، مقررات انطباقی خود را برآورده کنند. امنیت هر برنامه از اطلاعات سازمانی روی دستگاه‌ها و همچنین دسترسی شبکه محافظت می‌کند و در عین حال به استفاده شخصی از دستگاه موبایل احترام می‌گذارد.

19

  • برنامه‌های فیوری با VPN کاملاً یکپارچه پالس سکیور
  • دستگاه‌های مدیریت شده یا بدون مدیریت
  • از iOS، آندروید و ویندوز پشتیبانی می‌کند
  • کنترل دسترسی گرانول، برای مثال شناسایی جیلبریک
  • روش‌های احراز هویت، برای مثال رمز عبور، گواهینامه

امنیت عملکرد بالا با پالس سکوریتی

برنامه امنیتی چندگانه نتایج کسب و کار IT فراهم می‌کند و در عین حال از ارزش سرویس‌ها و برنامه‌های شبکه‌ای محافظت می‌کند. همراه با اتصال امن پالس سکیور (SSL VPN) شناخته شده در صنعت و سیاست امن پالس سکیور (NAC)، سری دستگاه پالس سکیور مدیریت شبکه ساده و مقیاس‌پذیر فراهم می‌کند که انجام فعالیت‌ها را بهبود می‌بخشد، اشتباهات را کاهش می‌دهد، عیب‌یابی را تسریع می‌کند و هزینه‌های کلی را کاهش می‌دهد.

Secure_Access_for_SAP19-t.pdf

 


[1] SSL VPN

[2] SAP Fiori Mobile Apps

[3] Pulse Secure

[4]مشتری VPN دستگاه، نرم‌افزار یا کاربر نهایی است که به دنبال سرویس‌های دسترسی به داده، شبکه یا اتصال از طریق VPN است.