مدیر خدمات پالس امن برای شرکت‌ها

نکات برجسته

 • مقیاس‌پذیری: خدمات ADC ارتجاعی در درخواست ایجاد می‌کند که به مقیاس‌های بسیار بزرگی خوشه‌بندی می‌شود.
 • چابکی: خدمات جدید را سریع‌تر به بازار عرضه می‌کند و ظرفیت را برای تأمین تقاضا، تنظیم می‌کند
 • مدیریت و کنترل: لایه 7 خدمات در معماری مجازی‌سازی شده را هماهنگ می‌نماید.
 • ·صرفه‌جویی زیاد هزینه: منابع را از طریق مدیریت ظرفیت شرکت و مدل مصرف، بهینه‌سازی می‌نماید.
 • ·تحلیل‌های گرافیکی قدرتمند: ابزار گرافیکی بصری برای نگرشی عمیق در جریان‌های ترافیک انتها تا انتها- با ابزار مدیریت اختیاری شرکت.

ویژگی‌های کلیدی

 • ·مدیریت چرخه زندگی ADC را کامل می‌کند.
 • ·زمان سریع‌تر برای سرویس‌دهی، زمان تأمین را از هفته‌ها به دقایق کاهش می‌دهد.
 • ·SDN آماده برای پشتیبانی از راه‌اندازی‌های هماهنگ
 • ·حرکت خودکار ADC با استفاده از REST API
 • ·ADC هایی با اندازه‌های درست برای کاهش تا مین تدارکات
 • ·منابع تخصیص مجدد ADC برای رسیدگی به تغییرات در بارکاری
 • ·مدل تجاری بر مبنای مصرف برای ROI بهبودیافته
 • ·ابزار مدیریت کامل شرکت با تحلیل‌های قدرتمند.

گزینه‌های پشتیبانی قابل‌اتکا

 • پشتیبان حیاتی پالس امن
 • دسترسی 24*7 به متخصصین پشتیبانی فنی پالس امن را ارائه می‌دهد که منجر به کاهش زمان برای حل موضوع می‌شود
 • متخصصینی بی‌همتا در شبکه‌سازی مرکز داده فراهم می‌کند تا عملکرد شبکه را بهینه کنند.
 • مدیریت را از طریق ابزار پشتیبانی فنی برخط ساده‌سازی می‌کند.

--------------------------

رویکردی جدید برای ارسال برنامه با مدیر خدمات پالس امن

امروزه برنامه‌ها مرکز دنیای تجارت هستند. و به آن‌ها برای دسترسی به مشتری‌ها، ساخت محصولات، فرایندهای خودکار تجاری در عقبه[1]و تقریباً اجرای تمام‌کارهای حیاتی برای تجارت وابسته هستیم. کنترل‌کننده h ارسال برنامه (ADC) جزئی کلیدی برای برنامه‌هایی سریع و قابل‌اتکا است.ADC تراکنش‌ها را سرعت می‌بخشد، دسترسی‌پذیری را بیشینه می‌نماید، سیاست‌های امنیتی را تعمیر می‌کند و نقطه‌ای از کنترل را ارائه می‌دهد تا ترافیک برنامه‌ها را مدیریت و نظارت کند.

اگرچه اکثر ADC ها در بازار امروز برای توسعه‌های ابری یا مجازی در مقیاس بزرگ طراحی نشده‌اند اما معماری استاتیک باعث می‌شود تا توسعه و مدیریت آن‌ها در محیط‌های ابری و مجازی شده، خسته‌کننده و زمان‌بر شود.

معماری‌های جدیدی موردنیاز هستند تا گلوگاه‌ها را حذف کنند و چابکی بهبودیافته، سطح بالای خودکار سازی و زمان سریع‌تر سرویس‌دهی را ارائه دهند. در پالس امن، این موضوع را معماری جدید ADC به‌صورت سرویس (ADCaaS) نامیده‌ایم. (ADCaaS) منجر می‌شود تا بتوانید:

 • زمان تأمین تدارک برای خدمات ADC را از هفته‌ها به دقیقه‌ها کاهش دهید.
 • به ازای هر تنظیم برنامه و چند مالکیتی، تجربه کاربری بهتری ارائه می‌دهد
 • امنیت و عملکرد بهتری را از طریق منزوی‌سازی و مقیاس بندی ارائه می‌دهد.
 • ADC های شما را به اندازه‌های درست درمی‌آورد و در مقایسه با نمونه‌های ADC هایی با اندازه ثابت تا 50% در هزینه‌ها صرفه‌جویی می‌کند.

این رویکرد جدید برای ارسال برنامه‌ها، مجموعه‌ای کامل از ابزارها را برای توسعه سریع در هر زمان و مکان موردنیاز فراهم می‌کند. نمونه‌های ADC را می‌توان به‌جای هفته‌ها در چند دقیقه توسعه داد و همچنین می‌توان آن‌ها را به‌سرعت برای تأمین تغییرات بارهای کاری و به‌روزرسانی برنامه تنظیم کرد.

مدیر خدمات پالس امن: چگونه کار می‌کند

مدیر خدمات پالس امن این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به‌صورت خودکار تأمین تدارکات را انجام دهید، توسعه کنید، مجوز دهید، اندازه‌گیری نمایید و فهرست هزاران ADC را در مدل "به‌عنوان یک خدمت" مدیریت نماید. چنین کاری با استفاده از مدیریت ترافیک مجازی پالس امن به‌عنوان هسته پلتفرم ارسال برنامه انجام می‌گیرد.

همچنین، این راه‌حل مدل مصرفی جدیدی برای مصرف‌کنندگانی که خدمات ADC را توسعه می‌دهند، فراهم می‌نماید. این مدل این امکان را فراهم می‌کند تا خدمات ADC به‌صورت ارتجاعی مقیاس بندی شوند و در درخواست به‌اندازه مناسب درآیند تا مناسب برای هر برنامه‌ای در مرکز داده شما باشند و تراکم بالا، منزوی‌سازی کامل و ظرفیت‌های چند مالکیتی را ارائه دهد.

تأمین تدارکات: مدیر خدمات پالس امن، تدارکات را برای نمونه‌های منفرد در مدیر ترافیک مجازی پالس امن درون محیط مجازی میزبان تأمین می‌کند. از سوی دیگر، مدیر خدمات می‌تواند نمونه‌هایی که از خارج ثبت‌شده‌اند را در مرکز داده شما یا محیط ابری ترکیبی ثبت نماید.

مجوز دهی: به‌طور خودکار به هر نمونه مجوز داده می‌شود تا ظرفیت و قابلیت هر نمونه را برمبنای نیازهای هر برنامه تعریف کند. مدیر خدمات پالس امن، فهرست نمونه‌های vADC را مدیریت می‌نماید و اطمینان پیدا می‌کند که کل ظرفیت تخصیص داده‌شده، در حجم سرتاسری ظرفیت دارای مجوز باقی می‌ماند. این مدیریت لیست اجازه می‌دهد تا ظرفیت را بین تعدادی از نمونه‌ها به اشتراک بگذارید و منابع را برای مواجهه با درخواست‌ها مجدداً تخصیص دهید.

اندازه‌گیری: مدیر خدمات پالس امن، هر نمونه را ره‌گیری کرده و برای نظارت و صورت‌حساب و برنامه‌ریزی طولانی‌مدت برای ظرفیت، گزارش‌ها استفاده ایجاد می‌کند. شرکت‌ها می‌توانند از این اطلاعات برای مطالبه متقابل در هر و احد تجاری یا مالک برنامه استفاده کنند.

خلاصه ویژگی‌ها

انعطاف‌پذیر و مجوز دهی به‌محض درخواست

چرا برای ظرفیت ADC که نیاز ندارید یا استفاده نمی‌کنید، پول پرداخت کنید؟ مدیر خدمات پالس امن، گمان زنی را برآورد زنی از خدمات ارسال برنامه حذف می‌کند پس، نیازی به پیش‌خرید ظرفیت ADC نیست. از کم شروع کنید و تنها درزمانی که نیاز دارید، ظرفیت مجوز دار اضافه کنید. با توجه به این مدل جدید از تجارت بر مبنای مصرف، می‌توانید هزینه‌هایتان را کنترل کنید: می‌توانید به ازای ADC به‌عنوان خدمت واقعی، مطالباتی را به برنامه‌های داخلی و خارجی اختصاص دهید.

مقیاس‌پذیری شرکت

مدیر خدمات پالس امن می‌تواند چرخه زندگی هزاران نمونه ADC را تحت لیست تأمین منابع مشترکی مدیریت نماید. مدیر خدمات پالس امن، با توجه به دیدی سطح بالا از بهره‌برداری در مرکز داده و توسعه‌های ابری، به مدیریت خدمات ارسال برنامه در تمام برنامه‌های شما با مدل منبعی رایج کمک می‌کند.

تأمین تدارکات چابک ADC

توسعه خدمات ارسال برنامه در چند دقیقه و دقیقاً درجایی که نیاز به کاهش زمان برای بازاریابی برنامه و خدمات جدید دارد. ایجاد فوری نمونه‌های ADC جدید به ازای هر برنامه یا به ازای هر منتفع، راه‌اندازی و توقف نمونه‌ها برای مهاجرت خدمات و حتی پیش تأمین تدارکات هر نمونه از ADC برای سریع‌تر سازی خدمات سریع.

تراکم بالا چند مالکیتی و انزوا

می‌توانید با استفاده از مدیر خدمات پالس امن، عملیات سایزبندی صحیح و مقیاس دهی را در محیط‌های چندمالکی انجام دهید، درحالی‌که انزوا در هر برنامه یا به ازای هر منتفع را حفظ نمایید. این موضوع نگرانی‌ها حول عملکرد همسایه پر سروصدا را کاهش می‌دهد درحالی‌که سرمایه‌گذاری و بهره‌برداری ADC را بیشینه می‌نماید. علاوه بر این، انزوای این خدمت منجر به ساده‌سازی به‌روزرسانی عملکرد بدون تأثیرگذاری روی برنامه‌های مجاور می‌شود.

خدمات سبک‌وزن ADC

مدیر خدمات پالس امن می‌تواند با تأمین پشتیبانی برای محدوده‌ای از گزینه‌های توسعه، خدمات سبک‌وزن ADC را درون محیط میزبان مدیریت‌شده توسعه دهد. از سوی دیگر، مدیر خدمات می‌تواند خدمات ADC توسعه داده‌شده از خارج را مجوز داده و نظارت کند و همچنین برای برنامه‌هایی با مقیاس بزرگ خوشه‌بندی نماید. این کار منجر به ارائه حالت ارتجاعی کامل در خدمات مشترک یا مدل توسعه توزیع‌شده می‌شود.

اندازه‌گیری خدمت خودکار

مدیر خدمات پالس امن به‌صورت پایگاه داده‌ای از همه نمونه‌های ADC و مجوز داده‌شده به هرکدام از آن‌ها باقی می‌ماند. مدیر خدمات به‌صورت دنباله حسابرسی نیز باقی می‌ماند و توان عملیاتی و نرخ داده قله در هر نمونه ADC را ثبت می‌کند و مستندات یکپارچه‌ای از صدور صورت‌حساب‌ها ارائه می‌دهد. لازم به ذکر است که خدمات ADC ها از دنباله حسابرسی توسعه داده‌شده‌اند همچنین صدور صورت‌حساب‌ها منجر می‌شود تا بتوانید از برنامه‌های مشتری منفرد مطالبه کنید.

تخصیص مجدد منابع برای تطابق با درخواست

چون مدیر خدمات پالس امن، منابع ADC استفاده‌شده، و توان عملیاتی واقعی استفاده‌شده توسط هر برنامه را به خاطر می‌سپارد لذا تخصیص مجدد منابع برای ارضای تغییرات در بارکاری ساده است. در صورت تغییر نیازهای برنامه شما در چرخه‌های فصلی یا متناوب، می‌توانید منابع ارسال برنامه را برای تطابق با بارکاری مجدداً تخصیص دهید: تا زمانی که مصرف کل از ظرفیت مجوز داده‌شده بیشتر نشود، نیازی نیست تا ظرفیتی اضافی خریداری کنید.

API های باز

مدیر خدمات پالس امن، مستقیماً شبکه شما و دستگاه‌های تدارک خدمات را با API هایی قدرتمند و بر مبنای REST ادغام می‌کند. مدیر خدمات می‌تواند نمونه‌ای از مدیر ترافیک مجازی پالس امن که به‌صورت خارجی مدیریت‌شده را ثبت نماید یا از سوی دیگر مدیر خدمات می‌تواند ADC کامل و تخصیص داده‌شده‌ای را به‌محض درخواست و با نامی منحصربه‌فرد و کلید مجوز و آماده برای پیکربندی به‌منظور تناسب با نیازهای برنامه بسازد. در هر دو مورد، مدیر خدمات پالس امن هر نمونه از ADC را توسط استاندارد RESTful API و برای مدیریت ترافیک مجازی پالس امن، مدیریت می‌کند.

گزارش دهی و رؤیت پذیری خدمت

مدیر خدمات پالس امن شامل مجموعه‌ای کامل از گزارش‌ها می‌شود. این گزارش‌ها اطلاعاتی بصری و نقطه در زمان در مورد به‌کارگیری منابع خدمت فراهم می‌کنند.

این گزارش‌ها، معیارهایی از مدیرهای ترافیکی ثبت‌شده به همراه مدیر خدمات فراهم کرده و توسط کنسول گرافیکی مدیر خدمات و به‌منظور بازبینی و طراحی ظرفیت، ارائه می‌دهد:

 • ·گزارش وضعیت مدیر ترافیک

خلاصه‌ای از تمام نمونه‌های مدیر ترافیک که توسط مدیر خدمات مدیریت‌شده‌اند و توسط بسته‌های ویژگی و وضعیت دسته‌بندی گردیده‌اند. این چارت تعاملی است تا امکان نگاه جزئی‌تر به بسته‌های ویژگی انفرادی یا میزبان به وجود آید.

 • گزارش به‌کارگیری CPU

بازبینی دقیقی از به‌کارگیری CPU و تجمیع شده در طول داده به ازای هر میزبان و برای تمام نمونه‌های مدیریت‌شده توسط مدیر خدمات. فیلترهای منظم به‌منظور مقیاس بندی گزارش برای توسعه گسترده، در اسامی نمونه‌ها مورد پشتیبانی قرارگرفته‌اند.

 • ·گزارش کامل بهره‌برداری

بهره‌برداری کلی از نمونه‌های ADC توسعه داده و مدیریت‌شده را نمایش می‌دهد. این نمایش به دو صورت توان داده ورودی و خروجی است. این داده به ازای هر میزبان تجمیع شده استبه‌طوری‌که فیلترهای منظم در اسامی نمونه‌ها مجاز بوده‌اند.

 • ·گزارش تخصیص پهنای باند

تصویری از تخصیص پهنای باند کنونی، متناسب با نوع نمونه و یا نوع مجوز گروه‌بندی‌شده است. همانند سایر گزارش‌ها، می‌توانید چارت را موردمطالعه جزئی‌تر قرار دهید تا ظرفیت قابل‌دسترسی به ازای هر مجوز را مورد تحلیل قرار دهید.

تحلیل‌های گرافیکی قوی

به برنامه خود نگاهی دقیق‌تر کنید، جریان ترافیک خود را بصری کنید و جزئی‌تر نگاه کنید تا متوجه شوید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است. مدیر خدمات پالس با برنامه اختیاری تحلیلی می‌تواند به شما در کشف نگرشی جدید در مورد برنامه‌هایتان کمک کند. چنین کاری با برنامه تحلیلی قدرتمندی که دیدی شگفت‌انگیز نسبت به جریان‌های ترافیک انتها تا انتها می‌دهد، امکان‌پذیر است.

نیازی نیست تا کوهی از داده‌های خام را غربال کنید، مدیر خدمات به شما کمک می‌کند تا جریان‌های ترافیک را به‌منظور توسعه نگرش‌های قابل‌اجرا و بهینه‌سازی برنامه‌هایتان، تصویرسازی کرده و مورد تحلیل قرار دهید

ویژگی‌های مدیریت شرکت

مدیر خدمات پالس، ابزار قدرتمندی را برای کمک به متخصصین IT پیشنهاد می‌دهد تا تعداد زیادی از مدیران ترافیک ازجمله تحلیل‌های گرافیکی قدرتمند را مدیریت کنند و ورود به سیستم را متمرکز نمایند به‌طوری‌که بتوانید فهمی عمیق‌تر از نحوه عملکرد همه برنامه‌هایتان داشته باشید.

قابلیت‌های مدیریت شرکت در مدیر خدمات، توسط بسته‌های ویژگی اختیاری اضافه‌شده امکان‌پذیر می‌شوند، برای مثال، یک بسته مدیریت شرکت 20 گره‌ای به مدیر خدمات این امکان را می‌دهد تا از ویژگی‌های مدیریت شرکت تا 20 مدیر ترافیک بهره‌مند شود. چندین بسته از گره را می‌توان ذخیره کرد تا به مدیریت امکان توسعه در مقیاس بزرگ را بدهد.

تحلیل گرافیکی قدرتمند:

تحلیل گرافیکی بصری برای ارائه نگرشی عمیق در جریان‌های ترافیک و تراکنش‌های انتها تا انتها. این تحلیل‌ها به شما در فهم نحوه حرکت ترافیک در وضعیت vTM و شناسایی مسائل عملکرد و موضوعات برنامه کمک می‌کند.

ارسال داده تحلیلی:

رشته‌های داده تحلیلی غنی را از مدیریت داده ارسال می‌کند و برای تحلیل و فیلترسازی به سمت مخزن داده مرکزی حرکت می‌کند. چنین کاری با استفاده از برنامه تحلیلی ساخته‌شده یا ابزار داده‌کاوی خود شما انجام داده می‌شود.

ورود به سیستم به‌صورت متمرکزشده:

اطلاعات ورود به سیستم را با تمام مدیرهای ترافیک در تمام برنامه‌ها در یک مکان تطابق می‌دهد و داده‌ها را از هر عضو در یک خوشه جمع می‌کند تا در یک نگاه تحلیل نماید.

بازگرداندن/پشتیبان گیری به‌صورت متمرکزشده:

سیاست‌های پشتیبان گیری و بازگرداندن را به‌صورت متمرکز از مدیر خدمات تنظیم می‌کند. نیازی به مدیریت پشتیبانی‌ها برای هر مدیر ترافیک منفرد نیست.

پروفایل‌های اعتبارسنجی به‌طور متمرکز:

سیاست‌ها و پروفایل‌های اعتبارسنجی را به‌صورت متمرکز از مدیر خدمات تنظیم می‌کند و پروفایل‌هایی را برای استفاده در طول تأمین تدارکات در مدیرهای ترافیکی تعریف می‌نماید.

مجوز دهی شرکت

مدیر خدمات پالس امن، رویکردی متفاوت برای مدیریت کلید مجوز برای کنترل‌کننده‌های ارسال برنامه ارائه می‌دهد. مدیر خدمات پالس امن، چرخه کامل زندگی در محصولات vADC پالس امن را مدیریت می‌کند:

 • توسعه
 • مجوز دهی
 • اندازه‌گیری
 • مدیریت فهرست
 • نظارت بر عملکرد

مدیر خدمات پالس امن، ظرفیت پهنای باند سراسری را دنبال می‌کند و امکان تخصیص مجدد ظرفیت را به‌صورت پویا فراهم می‌کند تا برای ملزومات بارکاری مناسب باشد. هیچ محدوده ثابتی برای تعداد نمونه‌هایی که در لیست مجوز دهی سراسری می‌توان توسعه داد وجود ندارد.

این نوآوری جدید در بازار ADC امکان اندازه سازی صحیح در vADC را فراهم می‌کند که منجر به ذخیره‌سازی OPEX در فعالیت‌های خودکار و توسط مدیر خدمات پالس امن می‌شود. این موضوع منجر به نتایجی بسیار انعطاف‌پذیرتر در مدل مجوز دهی می‌شود. مدیر خدمات پالس امن برای دستیابی به چنین چیزی نیاز به حفظ اطلاعات مجوز دهی حول هر محصول زیر نظر کنترلان علاوه بر مجوز خودش است.

مجوز دهی تأمین‌کننده خدمت

مدل مجوز دهی متفاوتی برای سازمان‌هایی که علاقه به فروش مجدد خدمات ارسال برنامه دارند و از مدیر خدمات پالس امن استفاده می‌کنند، وجود دارد. این سازمان‌ها، توسط پالس امن، تأمین‌کنندگان خدمت ابری نامیده شده‌اند، مخاطب تجزیه توافق تأمین‌کننده خدمت و مدل مجوز دهی است. برای اطلاعات بیشتر لطفاً با مدیر تماس بگیرید.

بسته‌های پهنای باند مدیر خدمت پالس امن

بسته‌های پهنای باند

مدیر خدمات پهنای باند، محتویات بسته‌های پهنای باند را ارائه می‌دهد و فهرستی از پهناهای باند قابل توسعه را فراهم می‌نماید. هر بسته پهنای باند پایه به این لیست اضافه می‌نماید و هر نمونه توسعه داده‌شده، بخشی از آن را برای استفاده خاص خود نگه می‌دارد. هر بسته پهنای باند باید همراه با مجوز مدیر خدمات خاصی باشد و باید بتوان آن را در خوشه مدیر خدمات مورداستفاده قرارداد. ا گر مدیر خدمات موفق نشود، بسته‌های پهنای باند همراه با مدیر تا زمانی که خوشه در دسترس باشد، معتبر باقی می‌مانند. هر ترکیبی از اندازه‌های مدیر ترافیک را می‌توان توسعه داد. تنها محدودیت، ظرفیت توان قابل توسعه کل است که توسط بسته‌های پهنای باند خریداری‌شده تعریف می‌شود. این بدین معنا است که می‌توانید تعدادی نامحدود از نمونه‌های مدیر ترافیک را ترسیم نمایید، این مبحث در معرض محدودیت‌های سراسری برای پهنای باند مجاز است.

می‌توانید ظرفیت در دسترس را با استفاده از بسته‌های اضافی پهنای باند افزایش دهید. پالس امن به شما انعطاف‌پذیری را پیشنهاد می‌کند. نیاز به خرید ظرفیتی یکسان از بسته‌های پهنای باند افزودنی به‌عنوان بسته‌های پایه نیست و می‌توانید ظرفیت و قابلیت‌ها را تنها به نمونه‌های مدیر ترافیکی نشان دهید که نیاز دارید.

ردیف ویژگی

علاوه بر بسته استاندارد پهنای باند پایه، مدیر خدمات پالس امن در دو ردیف ویژگی کلیدی قابل‌دسترسی است، نسخه پیشرفته و نسخه شرکت. فهرست‌های منبع برای هر ردیف ویژگی ساخته می‌شوند و هر لیست منبع می‌تواند تا جایی که نیاز دارد در نمونه‌های متعدد ADC تخصیص داده شود. بااین‌حال، هر نمونه ADC می‌تواند تنها از یک نوع لیست منبع بیرون کشیده شود و فهرست‌های منبع نمی‌توانند با یکدیگر تلفیق یا تجمیع شوند.

نسخه پیشرفته:

شامل رایج‌ترین قابلیت‌های LB ازجمله SSL/TLS تخلیه، جلسه مداوم، نظارت بر سطح خدمت، قانون‌گذار اسکریپت ترافیک ساده و همچنین قابلیت‌هایی مانند تزریق سلامتی و سفارشی‌سازی از طریق استفاده از زبان اسکریپت نویسی قدرتمند و بسط‌های جاوا می‌شود.

نسخه شرکت:

خدمات l7 مانند بهینه‌سازی محتوی وب (WCO)، دیوار آتش برنامه وب (waf) و انطباق FIPS افزوده می‌شوند.

علاوه بر این، برخی قابلیت‌ها را می‌توان به‌عنوان بسته‌های پهنای باند منحصربه‌فرد ارائه داد. برای مثال. vWAF پالس امن را می‌توان به‌عنوان نمونه‌ای جدا توسعه داد تا ایمنی برنامه برای برنامه‌هایی که نیاز به ظرفیت ADC اضافی ندارند، فراهم شود.

مثالی از ردیف نمونه

برای کمک به تصویرسازی تخصیص بسته‌های پهنای باند تا نمونه‌های vADC، تصور کنید که سه بسته پهنای باند مختلف را خریداری کرده‌ایم تا فهرست‌های زیر را ایجاد نماییم:

 • 20 Gbps از ظرفیت vADC پیشرفته
 • ·10 Gbps از ظرفیت vADC شرکت
 • Gbps از ظرفیت WAF

و هم‌اکنون می‌خواهیم تا نمونه‌های پیش رو را بسز دهیم

 • 4#4Gbps پیشرفته
 • ·2*2Gbps شرکت
 • ·2*2GbpsWAF

پس از تخصیص این نمونه‌ها، هنوز 4 گیگ از ظرفیت پیشرفته داریم و 6 گیگابایت در ثانیه ظرفیت شرکت قادر به دسترسی یازی می‌شود. لیست vWAF تنها یک 1gbps دارد و اگر فاصله ایمنی اضافی موردنیاز باشد یا برای ایجاد نمونه‌های vWAF کوچک‌تر (تا ظرفیت قابل‌دسترسی) می‌توان آن را به نمونه‌ای موجود تخصیص داد.

ردیف‌های ویژگی مدیر خدمات پالس امن

مدیر خدمات پالس امن در محدوده‌ای از بسته‌های پهنای باند، دو ردیف کلیدی ویژگی، نسخه پیشرفته و نسخه شرکت قابل‌دسترسی است:

نسخه پیشرفته: شامل رایج‌ترین قابلیت‌های LB است، قابلیت‌هایی ازجمله تخلیه SSL/TLS، تداوم جلسه، نظارت سطح خدمت، قانون ساز ساده اسکریپت ترافیک و پشتیبانی از IPv6 و HTTP/2. همچنین شامل قابلیت‌هایی مانند توازن بار سراسری، تزریق سلامت مسیر و شخصی‌سازی با استفاده از زبان قوی اسکریپت نویسی TrafficScript در پالس امن وسط‌های جاوا

نسخه شرکت: خدمات L7 اعمالی مانند بهینه‌سازی محتوی وب (WCO)، دیوارانش برنامه وب (WAF) و انطباق FIPS را می‌افزاید.

نکات مجوز دهی اضافی برای مدیر خدمات پالس امن

تولید کلیدهای مجوز

تولید مجوزها و بسته‌های پهنای باند مدیر خدمات را می‌توان برای تولید ترافیک استفاده کرد. این موضوع تا زمانی می‌تواند باشد که بسته‌های پهنای باند به‌صورت انحصاری و همراه با مجوز مدیر خدمات مورداستفاده قرار می‌گیرند. بااین‌حال، خدمات vADC نمی‌توانند به‌طور مستقیم مجدداً به هر شخص ثالث بدوند مجوز تأمین‌کننده ابری مناسب فروخته شوند. برای اطلاعات بیشتر با پالس امن تماس بگیرید. تمام مجوزها متعهد به توافق‌نامه مجوز کاربر نهایی پالس امن هستند.

ارزیابی کلیدهای مجوز

ارزیابی یا آزمایش مدیر خدمات پالس امن نیازمند کلید مجوز مدیر خدمات و بسته‌های پهنای باند برای مدیر ترافیک و هرگونه بسته‌های ویژگی اضافی است. کلیدهای مجوز ارزیابی نمی‌توانند برای پردازش ترافیک تولید مورداستفاده قرار گیرند.

مجوزهای دائمی

مجوزهای دائمی، کلید مجوزی دائمی (بدون تاریخ انقضا) ارائه می‌دهند که می‌توان از آن تا محدوده مجاز استفاده کرد. به‌روزرسانی نرم‌افزار و پشتیبانی به همراه مجوز دائم نیست. این موارد را می‌توان با پرداخت حق پشتیبانی سالیانه اتخاذ کرد.

مجوزهای اشتراک

مجوزهای اشتراک این امکان را فراهم می‌کند تا نرم‌افزار برای یک دوره زمانی مورداستفاده قرار گیرد و نیاز دارد تا حق اشتراکان دوره را پیش از شروع دوره پرداخت کند. مجوزهای اشتراک شامل پشتیبانی و حفظ و تعمیر برای مدت‌زمان اشتراک است.

دسترسی‌پذیری بالا

مدیر خدمات پالس امن را می‌توان توسعه داد تا دسترسی‌پذیری بالایی داشته باشد. پالس امن توصیه می‌کند که تمام بسته‌های پهنای باند همراه با کلید مجوز از یک مدیر خدمات منفرد در خوشه هستند. اگر آن مدیر خدمات به‌طور موقت در دسترس نباشد، بسته پهنای باند همراه با آن تا زمانی که مدیر خدمات عضوی از خوشه شود، معتبر خواهد بود.

ملزومات تأخیر

وقتی همه ویژگی‌ها به دست آیند (توسعه، اندازه‌گیری، نظارت)، مدیر خدمات پالس امن به پیوندهای شبکه با تأخیر پیوند 10ms یا کمتر و پهنای باند 100 Mbps یا بیشتر نیاز دارد تا از مقیاس دهی تا 5000 نمونه پشتیبانی کند.

وقتی این موارد برای مجوز دهی نمونه به‌خوبی استفاده‌نشده باشند (برای مثال مجوز دهی به نمونه‌هایی که از بیرون توسعه داده‌شده‌اند)، مدیر خدمات به پیوندهای شبکه با تأخیر 400ms یا کمتر نیاز دارد تا از مقیاس دهی تا 5000 نمونه پشتیبانی کند.

دوره مهلت

اگر مدیر خدمات پالس امن به‌طور موقت قابل‌دسترس نباشد، مدیران ترافیک مجاز وارد دوره مهلت خواهند شد. اگر نمونه‌های مدیریت ترافیک مجاز متوقف و مجدداً راه‌اندازی شده باشد (به خاطر شکست)، درحالی‌که هیچ مدیر خدماتی در حال اجرا نباشد، نمونه‌هایی که مجدداً راه‌اندازی شده‌اند وارد دوره مهلت خواهند شد تا یک مدیر خدمات برای مجوز دهی در دسترس قرار گیرد. توصیه‌شده است که مدیر خدمات در ساختار خوشه HA توسعه داده‌شده است تا از این موقعیت اجتناب کند. اگر نمونه‌ها در حال اجرا باقی بمانند درحالی‌که هیچ مدیر خدمات برای مجوز دهی در دسترس نباشد، وارد دوره مهلت می‌شوند () معمولاً شش هفته و ویژگی‌های مجاز خود را تا زمانی که دوره مهلت به اتمام برسد، حفظ می‌نمایند. بعد از اتمام دوره، این مجوزها غیرمجاز می‌شوند (و به حالت توسعه‌دهنده بازمی‌گردند)

نمونه‌های حالت توسعه‌دهنده

اگر نمونه مدیر ترافیک دارای کلید مجوز معتبر نباشد، پس در حالت توسعه‌دهنده شروع خواهد کرد. بااین‌حال، به یاد داشته باشید که حالت توسعه‌دهنده برای مدیران ترافیک که توسط مدیر خدمات، مدیریت می‌شوند در دسترس نیست و هیچ حالت توسعه‌دهنده‌ای برای خود مدیر خدمات وجود ندارد.

نمونه‌های مدیر ترافیک در حالت توسعه‌دهنده می‌تواند به‌صورت مستقل و بدون کمک مدیر خدمات اجرا شود. از سوی دیگر، نمونه‌هایی با ظرفیت کم در مدیر ترافیک از خاصیت جزئی بودن که توسط مدیر خدمات ارائه‌شده است، استفاده می‌کنند. چنین کاری می‌تواند نمونه‌هایی با ظرفیت کم را تأمین تدارکات کند تا متناسب با محیط آزمایش شوند. یک بسته پهنای باند منفرد برای مدیر خدمات را می‌توان برای تأمین تدارکات تا 5000 مدیر و هرکدام با اندازه‌ای 1 Mbps مورداستفاده قرارداد

محدودیت‌های عملکرد

ظرفیت بیشینه برای هر مدیر ترافیک در زمان توسعه تنظیم‌شده است و مدیر خدمات را می‌توان برای تغییر عملکرد هرکدام از مدیر ترافیک در هرزمانی مورداستفاده قرارداد. عمل رتبه‌بندی به پهنای باند خروجی دلالت دارد (در تمام‌مسیرها)، البته بعد از فشرده‌سازی محتوی. نمونه‌های مدیر ترافیک که توسط مدیر خدمات مدیریت‌شده‌اند، در عملکرد SSL محدودیتان تا پهنای باند توسعه داده‌شده برداشته می‌شود

ارتباطات کنار گذاشته نمی‌شوند مگر ترافیک خارج از باند به‌طور گسترده از ظرفیت پهنای باند و برای دوره زمانی پایداری بیشتر شود. درزمانی که نمی‌توان هیچ داده‌ای را پیش از زمان انقضای مشتری یا سرور انتقال داد. سخت‌افزار میزبان باید به‌اندازه کافی خاص باشد تا عملکرد مطلوب را ارائه دهد.

مجوزهای منقضی شده

مجوزهای دائمی منقضی نمی‌شوند. دیگر مجوزهایی که توسط پالس امن داده‌شده‌اند، دارای تاریخ انقضا خواهند بود. زمانی که تاریخ انقضای یک بسته پهنای باند عبور کند، باید ظرفیت کافی دربسته‌های پهنای باند کنونی وجود داشته باشد. علت چنین موضوعی خدمت‌رسانی به تمام نمونه‌های توسعه‌یافته است. اگر چنین چیزی وجود نداشته باشد، تمام نمونه‌ها وارد حالت بدون مجوز خواهد شد. دیگر مجوزهای رایگان که توسط پالس امن و برای مصرف غیر تولیدی ارائه‌شده‌اند. همچنان می‌توانند به مورداستفاده قرارگیری بدون هزینه تن دهند تا اینکه پالس امن مجوز مرتبط در مورد برنامه توسعه‌دهنده را نابود کرده باشد

قابلیت‌های مدیریت شرکت:

از طریق بسته‌های ویژگی اختیاری افزوده‌شده فعال می‌گردد- برای مثال، بسته مدیریت شرکت 20 گره‌ای به مدیر خدمات این امکان را می‌دهد که تا 20 مدیر ترافیکی را مدیریت نماید. بسته‌های گره چندگانه را می‌توان برای ایجاد امکان توسعه در مقیاس بزرگ ذخیره‌سازی کرد.

دو گره مدیریت با مدیر خدمات ادغام‌شده‌اند تا توسعه‌های کوچک شرکت را پشتیبانی نمایند.

ملزومات سیستم: مدیر خدمات پالس امن برای شرکت

مدیر خدمات پالس همانند نرم‌افزار و به‌عنوان ابزاری مجازی در دسترس است. مدیر خدمات می‌تواند نمونه‌های مدیر ترافیک مجازی پالس که در محدوده وسیع‌تری از پلتفرم میزبان شده‌اند را پشتیبانی کند. با این فرض که اتصال شبکه برای پشتیبانی از ارتباطات و مدیریت تأمین‌شده است.

علاوه بر این، مدیر خدمات پالس می‌تواند موتور تحلیلی خارجی برای ارسال داده برنامه را پشتیبانی کند. این موضوع گزینشی است و تنها برای پشتیبانی از برنامه‌های تحلیلی اتخاذ می‌شود.

 


[1] Back-End

بخشی از یک سیستم کامپیوتری که مستقیماً" با کاربر سروکار ندارد