پشتیبانی از کاربر مهمان

پالس سیاست امن، درحالی‌که دسترسی به گرانول و تطابق یکسان را تأمین می‌کند، به تمامی کاربران اجازه می‌دهد تا در هرجایی با استفاده از دستگاه‌های موردنظر کار کنند.

بررسی اجمالی

چند کلمه که برای توصیف محیط کار شرکت‌های مدرن می‌تواند استفاده شود عبارت‌اند از: روان. آزاد. مشارکتی. نیروی کار آن‌ها می‌تواند هزاران مهمان، بازدیدکننده، پیمانکار، شرکای تجاری و دیگر کارکنان غیر کارمند را در هر زمان خاص شامل شود و همه این کاربران نیاز دارند و انتظار دارند که قابلیت اتصال به شبکه‌های سازمانی را داشته باشند. گروه‌های IT سعی می‌کنند تا دسترسی به منابع و برنامه‌های مجاز شبکه را برای این کاربران فراهم کنند. پیچیدگی اضافه؟ این دسترسی باید بدون نیاز به مکان کاربر، نوع دستگاه یا مالکیت دستگاه به‌صورت خودکار ارائه شود.

چالش‌ها

سازمان‌های امروزی به یک راه‌حل جامع کنترل دسترسی شبکه BYOD (NAC) نیاز دارند که برای راه‌اندازی، مدیریت و ارائه آسان باشد:

اجرای جزئی سیاست‌های امنیتی

یک موتور سیاست آگاه از زمینه

دستگاه‌های خودکار، خود سرویس و مدار BYOD

انطباق یکنواخت در همه دستگاه‌ها

چالش‌های دیگر این سازمان‌ها عبارت‌اند از:

کمبود قابلیت نمایش.

همان‌طور که محل کار توسعه می‌یابد و شبکه بدون مرز گسترش می‌یابد، گروه‌های فناوری اطلاعات تلاش می‌کنند تا قابلیت نمایش دسترسی کاربر به اطلاعات سازمانی را در مرکز داده و ابر حفظ کنند.

افزایش قرارگیری در معرض تهدیدات اینترنتی.

گسترش سریع نقاط نهایی و تکامل به‌سوی اینترنت همگانی، راه‌های بیشتری را برای تهدیدات مخرب به‌منظور توافق کاربران و نفوذ به شبکه‌های شرکت‌های بزرگ فراهم می‌کند.

کاهش کارایی نیروی کار.

دسترسی محدود به منابع شبکه و برنامه‌ها و ناتوانی در استفاده از دستگاه‌های موردنظر برای کار باعث نابودی رضایت و بهره‌وری همه کاربران مهمان - از پیمانکاران تا شرکای تجاری می‌شود.

راه‌حل

پالس سیاست امن، کمک می‌کند تا امنیت شبکه را با تغییر سریع محل کار مطابقت دهد. این یک راه‌حل مدیریت متمرکز، NAC سیار و BYOD با یک ماشین سیاست آگاه از زمینه است که کاربر، نقش، دستگاه، محل، زمان، شبکه و برنامه برای تحقق سیاست‌های جزئی را تجزیه‌وتحلیل می‌کند. به‌جای ایجاد محدودیت در دسترسی کاربر مهمان به منابع شبکه و برنامه‌ها به‌عنوان یک اقدام امنیتی، گروه‌های فناوری اطلاعات می‌توانند بهره‌وری و رضایت کاربران را از طریق پالس سیاست امن افزایش دهند. مدار BYOD یکپارچه، کاربران مهمان را قادر می‌سازد تا به منابع موردنیاز خود با استفاده از دستگاه‌های موردنظر دسترسی داشته باشند. با پالس سیاست امن، همه کاربران مهمان پشتیبانی می‌شوند، کار IT (کمی) آسان‌تر می‌شود و امنیت و تطابق تضمین می‌شود.